Про Україну

Аватара пользователя
ЛюдмилаНиколаевна
Корифей
Сообщения: 2618
Зарегистрирован: 15 май 2008, 15:22
Контактная информация:

Про Україну

Сообщение ЛюдмилаНиколаевна »

Вчора прочитала результати опитування серед молоді.
Виявляється біля 50% молоді не вважають себе патріотами України. 15% з них взагалі хочуть назавжди виїхати...
Я їх розумію.
Але чомусь боляче від такого стану в нашій країні.
Вона всеж-таки ПРЕКРАСНА!
http://www.youtube.com/watch?v=wkdgKsEl ... re=related
Позичити б хоч трохи патріотизму в наших предків з Холодного яру.
"Чорного ворона" В. Шкляра слід би ввести до шкільної програми в курс української літератури і справжньої української історії.

Аватара пользователя
Giorgio
Корифей
Сообщения: 2751
Зарегистрирован: 13 апр 2007, 19:15
Skype: yura_zakharchuk
Контактная информация:

Re: Про Україну

Сообщение Giorgio »

Ну а який патріотизм може бути?
1) Молодь змушена виживати - квартир немає, іпотека накрилася мідним тазом і тихо відрачкувала в сторону.
2) Незрозумілі вимоги працедавців (поясню на прикладі мого швагра): вимоги - вік 18-25 років. Приходить людина й на роботу, а їй на співбесіді кажуть: потрібно мати ще хоча б 2 роки стажу. Швагро й питає - а якце в вашій сфері людина може мати в 18 років уже два роки стажу? Вони звісно погодилися, що подали вимоги некоректно, але на роботу не взяли.
3) Немає сприяння з боку держави. Лише чергові витівки Азарова й Табачника, які то молодь насильно на села хочуть відправити, то змусити бюджетників навчання оплатити, то ще щось...
4) Немає консолідації молоді - те саме - ніхто не знає, за що боротися - одні кричать, що треба розвертатися обличчям до Росії, вимагають держстатусу російської, зневажають західняків і т.д., інші хочуть до Європи.
5) Немає національної ідеї - це сама головна причина. Немає спільної системи цінностей й моральних орієнтирів, а затребуваність їх дуже висока - всі пам'ятаємо про ажіотаж навколо Ліни Костенко, людини, яка не зраджувала свої принципи заради кон'юнктури.
6) Ніхто не розуміє, що буде з державою - чи ми підемо в Євросоюз, чи ми підемо в Митний союз, далі в ЄЕП і новітній СРСР?

І взагалі, як зауважив один мій френд в ЖЖ, ми живемо в неофеодалізмі, коли пан б"є холопа за те, що той насмілився ловити рибу з його ставка (інцидент з рибалками).

Аватара пользователя
ЛюдмилаНиколаевна
Корифей
Сообщения: 2618
Зарегистрирован: 15 май 2008, 15:22
Контактная информация:

Re: Про Україну

Сообщение ЛюдмилаНиколаевна »

Я все це й мала на увазі, коли писала, що розумію песимізм молоді.
Але руки опускати і здаватись на "милість" нинішніх грошових мішків НЕ МОЖНА.
Взагалі, Україна для багатьох ласий шматочок. Тому боротьба "під килимом" була і продовжується.
Ось надибала на цікаву статтю.

http://www.istpravda.com.ua/articles/2011/04/7/34771/

Аватара пользователя
Teona
Местный
Местный
Сообщения: 1389
Зарегистрирован: 06 июл 2008, 23:07
Мобильный: 0937501892
Контактная информация:

Re: Про Україну

Сообщение Teona »

Юра, я думаю, що нас з тобою ще можна вважати молоддю :mrgreen: тож не все так погано. Я не хочу нікуди їхати $:023 Чи то я дурна і чекаю, що все буде оК, чи то й справді якийсь патріотизм $:014 Я люблю подорожувати, без різниці де, але жити я хочу тут, де моя мама, дитинство!

А взагалі дуже туго з цим усім! Житлові питання вже в такій с***ці (перепрошую), у нашому містечку ще років з 7 назад, хоч ділянку під будівництво можна було вибити, тепер взагалі нічого :(

Аватара пользователя
ЛюдмилаНиколаевна
Корифей
Сообщения: 2618
Зарегистрирован: 15 май 2008, 15:22
Контактная информация:

Re: Про Україну

Сообщение ЛюдмилаНиколаевна »

Teona, Та я теж ще не поспішаю в пенсіонерки. $:021
$:008
Ще вважаю себе не старою, а значить - я молода! ;-)
Якось мій чоловік після чергової порції "чорних" новин заявив, що треба подавати заяви на "грінкарт", щоб емігрувати на фіг звідси.
А я, розуміючи всю величину клоаки, в яку стрімко падає країна, не зможу виїхати назавжди. :(
Подорожі - це прекрасно. А жити в чужому краї, хоч і в повному шоколаді - не моє...
Ностальджі замучить...
Нам не тікати треба, а щось робити тут. Хоча б не спати, коли вибори відбуваються. Бо через байдужість, пофігізм і зневіру багатьох громадян "насолоджуємось" тим, що відбувається... $:026

Аватара пользователя
Teona
Местный
Местный
Сообщения: 1389
Зарегистрирован: 06 июл 2008, 23:07
Мобильный: 0937501892
Контактная информация:

Re: Про Україну

Сообщение Teona »

ЛюдмилаНиколаевна писал(а):Teona, Та я теж ще не поспішаю в пенсіонерки. $:021
$:008
Ще вважаю себе не старою, а значить - я молода! ;-)
Звичайно $:008 підтримую усіма руками, бо молодь то дух, а не якийсь там паспорт $:022
результати опитування серед молоді
просто не знаю, до якого віку статистично вважається "молодь". Може й я вже не молодь в їхньому розумінні $:014

Аватара пользователя
ЛюдмилаНиколаевна
Корифей
Сообщения: 2618
Зарегистрирован: 15 май 2008, 15:22
Контактная информация:

Re: Про Україну

Сообщение ЛюдмилаНиколаевна »

В жінок вік не питають. ;-)
Сказала, що молода, значить молода і крапка! $:003

Аватара пользователя
Teona
Местный
Местный
Сообщения: 1389
Зарегистрирован: 06 июл 2008, 23:07
Мобильный: 0937501892
Контактная информация:

Re: Про Україну

Сообщение Teona »

А може вони в 16-ти річних тінейджерів питали, а вони всі хочуть "пакінуть сіє гасударства"! Бо гормони, батьки дістають і т.д. $:021

Це нічо, у мене є такі знайомі хлопці, які вік замовчують ще покруче дівчат $:101 Поки випитаєш :shock:

Аватара пользователя
Giorgio
Корифей
Сообщения: 2751
Зарегистрирован: 13 апр 2007, 19:15
Skype: yura_zakharchuk
Контактная информация:

Re: Про Україну

Сообщение Giorgio »

Ну в принципі, якщо порівнювати, порівняю Італію (я в ній уже шось кумекаю :mrgreen: ), то народ не вважає за дивину прикрасити навколо себе територію, зайнятися благоустроєм самим, не чекаючи чогось зверху. Але також вміють і вимагати від влади більше дій за свої податки...

Аватара пользователя
Teona
Местный
Местный
Сообщения: 1389
Зарегистрирован: 06 июл 2008, 23:07
Мобильный: 0937501892
Контактная информация:

Re: Про Україну

Сообщение Teona »

Giorgio писал(а): за свої податки...
Ключова фраза! А у нас не податки, а податі :(

Аватара пользователя
ЛюдмилаНиколаевна
Корифей
Сообщения: 2618
Зарегистрирован: 15 май 2008, 15:22
Контактная информация:

Re: Про Україну

Сообщение ЛюдмилаНиколаевна »

Трохи історії з часів козацтва.
"Систему правлiння в тiй державi можна, ма­буть, назвати демократичним деспотизмом. Щорiчно козаки голосуванням вибирали собi правителя, якого називали геть­маном i який мав владу над життям i смертю своїх виборцiв. Але завжди наприкiнцi гетьманування вiн складав звiт про свою дiяльнiсть при владi, i якщо виявлялося, що надто зловживав нею, то мiг i на палю потрапити або позбутися голови. $:032

Козацька держава була фактично продовженням - у своє­рiднiй формi - незалежностi українського народу.

Це правда, що та держава визнавала суверенiтет польських королiв над собою i часом служила їм, але не терпiла над собою нiякого iншого закону, крiм свого, i жодна сила на землi не пробувала вибити її з острiвньої твердинi.

Козаки, коли бачили в тому потребу, воювали з татарами, турками, а то й з поляками. Тож не диво, що польський король Стефан Баторiй сказав про них: "Колись iз цих лотрiв постане незалежна держава".

Однаково сильнi на водi й на сушi, козаки часто дiставалися аж до Анатолiї й поверталися з великою здобиччю. Серед них завжди панував дух бунту, живе вiн i в сьогоднiшнiй Українi. "

Аватара пользователя
Ксения
Местный
Местный
Сообщения: 949
Зарегистрирован: 18 мар 2009, 08:48
Мобильный: 0505692501
Контактная информация:

Re: Про Україну

Сообщение Ксения »

Коли мені було 16 теж хотіла виїхати, забратися туди, де на парканах ковбаси , а під ногами шоколад. Подорослівшавши зрозуміла, що шоколад смачніший в крамниці. а не під ногами, а жити і працювати хочеться на рідній землі.
Молодь хоче виїхати не тому, що шукає кращого майбутнього в іншій країні, а тому що у цій країні не бачить його , боїться того , що попереду . Та й попробуй не бійся, коли з телевізорів пикаті дятьки заставляють брати в руки лопату, для того , щоб вижити , а інші, ще "поважніші" й два слова до купи зліпити не можуть, або плутають їхні значення.
Молодь не країни боїться, а тих , що нею керують.
Коли ж бракує патріотизму й віри- почитайте Шкляра. Відкриєте для себе новий світ. Принаймі, для себе я відкрила багато нових сторінок з історії, хоч думала , що в школі нам її викладали на досить високому рівні.

Аватара пользователя
ЛюдмилаНиколаевна
Корифей
Сообщения: 2618
Зарегистрирован: 15 май 2008, 15:22
Контактная информация:

Re: Про Україну

Сообщение ЛюдмилаНиколаевна »

Пройшов лише місяць з дня мого першого повідомлення в цій темі.
А цифри стрімко ЗРОСЛИ !!!

Майже третина студентів мріє жити у США або Великій Британії. Міняти місце проживання не мають наміру лише 29,1% українців.
К квітні ця цифра становила 50%!!!
Для порівняння в інших пострадянських країнах:

"У Казахстані міняти місце проживання не має наміру майже кожен другий (48,6%), серед поляків таких більш як третина (37,6%), жити в іншій країні не бажає трохи менш третини росіян (31,1%) і 29,1% українців."


http://tsn.ua/ukrayina/ponad-70-ukrayin ... chini.html
$:078 $:078 $:078

Аватара пользователя
Giorgio
Корифей
Сообщения: 2751
Зарегистрирован: 13 апр 2007, 19:15
Skype: yura_zakharchuk
Контактная информация:

Re: Про Україну

Сообщение Giorgio »

Ви знаєте, мені за себе соромно, але я вже теж хочу втікнути з цієї ненормальної країни. Принаймні на той час, поки при владі буде отаке бидло, як зараз, а це може бути й все моє життя :(

Аватара пользователя
ЛюдмилаНиколаевна
Корифей
Сообщения: 2618
Зарегистрирован: 15 май 2008, 15:22
Контактная информация:

Re: Про Україну

Сообщение ЛюдмилаНиколаевна »

Юра, розумію і не засуджую ні Вас, ні нашу студентську молодь.
Та на превеликий жаль, само воно не зміниться на краще, коли весь цвіт нації виїде.
І прошу, ніколи і ніхто не кажіть, що маємо ненормальну країну.
Країна наша прекрасна.
Ненормальне ДО КРИКУ те, що з нею робили й роблять, роздираючи на шматки.
І все це за нашої мовчазної згоди відбувається.
Треба піднімати голови, хоча б на вибори ходити, аби не допускати нинішнього БЄСПРЄДЄЛУ.
Бо те, що маємо - це не вибір більшості.
Більшість проігнорувала вибори, а тепер вже ой як запізно.
І не країна в цьому винна, а наша пасивність.
Ми дозволяємо з нами таке робити.... $:026

Ответить

Вернуться в «О разном»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 76 гостей