Жуки и не только

Аватара пользователя
владислав
Местный
Местный
Сообщения: 247
Зарегистрирован: 24 янв 2018, 12:29
Контактная информация:

Re: Жуки и не только

Сообщение владислав »

Серед схожих видів, що живуть в природі серед епіфітів, орхідей і бромелiй, у мене є страхiття $:025 з острова Мартініка. Його шуба ще більше рясніє фарбами. Коли він був маленький, то носив блакитно-металеве оздоблення (фото 2).
Изображе-==-ние 003.jpg
Изображе-==-ние 003.jpg (168.19 КБ) 12955 просмотров
Изображение 016.jpg
Изображение 016.jpg (147.7 КБ) 12955 просмотров

Annoli
Корифей
Сообщения: 2527
Зарегистрирован: 29 апр 2010, 16:16
Контактная информация:

Re: Жуки и не только

Сообщение Annoli »

Стільки яскравих шуб за життя! З часом змінить забарвлення? Це самець такий гарний?

Аватара пользователя
владислав
Местный
Местный
Сообщения: 247
Зарегистрирован: 24 янв 2018, 12:29
Контактная информация:

Re: Жуки и не только

Сообщение владислав »

Це самка, самці у цих тварин живуть мало, тільки до повноліття, в останню дорослу линьку їх тіло настільки модифікується анатомічно, що вони більше не здатні линяти і до часу нової линьки гинуть. Самки живуть довго. У цих, "епіфітних" видів, що на минулих фото, самка живе близько 8 років. Самки наземних птахоїдів, деякі види, можуть жити значно довше деревних, десятки років . Наприклад така у мене є мадам, її вік вже років 15 , може жити ще стільки ж, а можливо і того більше. З орхідей ,в природi, цого павука можна зустріти поруч з лiтофiтной Laelia aurea.
Изображение 035.jpg
Изображение 035.jpg (158.41 КБ) 12919 просмотров
Павуки дуже сильно заношують свою шубу за 1-1,5 року між линьками, але після чергової линьки шуба знову нова і самка знову молода на вигляд. Жіноча мрія в прямому втіленні. :) Ці великі тропічні павуки відносяться до мігаломорфiв , в поведінці більше схожі на крабів і раків, вони систематично стоять окремо від тих, що у нас вдома хочуть наплести павутиння в кутках .Вони значно давніші за походженням.

Аватара пользователя
Диана
Site Admin
Site Admin
Сообщения: 61617
Зарегистрирован: 07 июл 2004, 18:33
Контактная информация:

Re: Жуки и не только

Сообщение Диана »

Вот это я зашла!!! Потрясающе красиво! Но жуть берет $:021

Аватара пользователя
владислав
Местный
Местный
Сообщения: 247
Зарегистрирован: 24 янв 2018, 12:29
Контактная информация:

Re: Жуки и не только

Сообщение владислав »

Жах і краса добре поєднується в багатьох азіатських і африканських видах (з них тільки одного залишив у себе (фото), в пам'ять про колись велику колекції цих цікавих тварин):
фффф.jpg
фффф.jpg (63 КБ) 12599 просмотров
Це пецілотерія (орнаментний птахоїд) з Індії, живе на деревах, там же де росте орхiдея Vanda coeruleа. На відміну від Південно-Амеріанських видів азіати дуже агресивні. Poecilotheria metallica дрібний вид в роду, до 20 см в розмаху ніг, є більшi.
Так вона зустріне будь-кого у себе в тераріумі. Ікла 1,5 - 2 см. :)
Изображение 003.jpg
Изображение 003.jpg (88.26 КБ) 12599 просмотров

Кали4нийка
Новичок
Сообщения: 12
Зарегистрирован: 27 сен 2020, 09:09

Re: Жуки и не только

Сообщение Кали4нийка »

Та ну, я такого якщо побачу,то на той світ піду.. Навіть якщо він мене не троне.
Красивенні, це правда, але боюсь їх дууууже. Жуків можу хочь гладити, хочь цьомати, але для пауків у мене серце заслабе...
Доречі рогачів дуже люблю, як у першому повідомленні) В мене на дачі такі не живуть, а шкода, я б спостерігала

Ответить

Вернуться в «О разном»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 3 гостя